Ravensburger Lesestart

Hikaye Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ravensburger Digital GmbH
Çocuğunuzun kaliteli hikayeler dinleyerek büyümesini istiyorsanız bu program tam size göre.

Çocukluğumuzda hepimiz dedelerimizden hikayeler dinlemişizdir. Bu oyun da dedelerimizin hikayelerine benzer maceraların içerisine atılacağız. Bunu yaparken hem eğleneceğiz, hem öğreneceğiz hem de maceradan maceraya koşacağız. Hikayeleri dinlerken daldığımız hayal dünyasın bu oyun sayesinde canlı canlı gözümüzün önünde olacak. Gerçekçi grafikleri sayesinde anlatılan hikayelerin tam ortasında bulacağız kendimizi ve her şey olduğundan çok daha gerçekçi olacak gözümüzde bu da heyecanı ikiye katlamak demek.

Oyunun mantığı aslında basit. Dedemiz o eşsiz hikayelerini anlatırken aralarda karşımıza çıkan anlatılan hikaye ile ilgili ilginç oyunlar oynayacağız. Burada hem hikayeyi dinlediğimiz zaman ki anlama kapasitemiz, hem el becerimiz hem de oyun zekamız büyük görev üstleneceklerdir. Oyunlar genelde dikkat, el becerisi ve ayrıntıya verilen önem mantığı üzerine kurulu.

Bu efsanevi dünyaya sen de bir adım atmak ve bu hikayelerin bir kahramanı da sen olmak istiyorsan yapman gereken ey çok basit. Hemen bu oyunu telefonuna indirerek bu harika maceraların baş kahramanı olabilirsin. Bunun için tek yapman gereken şey ise indir butonuna basmak. Bu büyük macera sana bir tık uzaklıkta. 

Daha Fazla Göster
Ravensburger Lesestart indir